ZDJĘCIA WIZERUNKOWE

W ofercie zdjęć wizerunkowych mieszczą się zdjęcia wykonane na potrzeby firmowej strony internetowej i innych materiałów budujących wizerunek firmy, oraz zdjęcia promujące osobisty wizerunek klienta na potrzeby portali typu Linkedin czy CV.

Zdjęcia mogą mieć różny charakter- od formalnego portretu po bardziej kreatywne kadry. Aby uzyskać najlepszy efekt współpracuję z profesjonalną wizażystką.

PORTRETY PRACOWNIKÓW

Portrety na jednolitym, gładkim tle, które pomogą ujednolicić pracowników.  Wizerunek na potrzeby firmowych stron www, marketingu, wewnętrznej komunikacji. Posiadamy niezbędny sprzęt do stworzenia małego studia fotograficznego w siedzibie Państwa firmy, oraz pomagamy stworzyć harmonogram zdjęć tak, aby całość była jak najbardziej efektywna.

ZDJĘCIA Z KONFERENCJI I EVENTÓW FIRMOWYCH

Konferencje fotografujmy dyskretnie, bez rozpraszania prelegentów oraz słuchaczy. W czasie eventów firmowych możemy sobie pozwolić na więcej swobody. Oprócz fotografowania wcześniej ustalonych elementów, skupiamy się na pokazaniu pozytywnej atmosfery i dobrej zabawy.

ZDJĘCIA ILUSTRACYJNE

Zdjęcia przedstawiające pracowników w firmie podczas pracy. W zależności od potrzeb są całkowicie aranżowane lub mają charakter bardziej reportażowy. Często wykorzystywane w materiałach firmowych jak bardziej wiarygodna ilustracja od zdjęć stockowych lub też do prowadzenia profili społecznościowych firmy.

Wykonujemy również fotografie architektury, wnętrz oraz produktową.